Kepçe Kulak Estetiği | Otoplasti

Kulak Estetiği Fiyatları 2021

2021 yılında kulak estetiği fiyatları normal olarak maliyet kısmında kur farkından biraz etkilenmiş durumda fakat bir kulak estetiğinde fiyatı belirleyen faktörler nelerdir ? 2021 yılında güncel olarak fiyat nelerdir bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.
Kepçe kulak estetiği , kulak memesi estetiği , kulak boyutu küçültme ve revizyon kulak ameliyatları şu sıralar fiyatları ne durumda ;

Öncelikle hiç bir estetik ameliyatın sabit bir fiyatı yoktur bu estetik fiyatları kişiden kişiye değişkenlik gösteren rakamlardır mesela siz kepçe kulaksınız fakat tek kulağınız diğerinden asitmetrik olarak daha kepçe fiyat konusunda bu bir dezavantajdır , sizin kulak memeniz normal bir kulak memesinin iki katı büyüklüğünde veya katlantılı bir kulak memesi yapısına sahipsiniz bu maliyetin artacağı anlamına gelir .
Ve en önemlisi daha önce bir operasyon geçirmişseniz ve bu operasyon başarısız ise yeni hekim bu operasyonu üstlendiği zaman bozulmuş bir kulağı tekrar toparlayıp kepçeliğini gidereceği için maliyet konusunda yine dez avantajı olan bir konudur.


Mesela , sizin tek kulağınız kepçe tek kulağınız normal seviyelerde ve siz kepçe olan kulağınızı normal olan kulağınız ile aynı seviyede olmasını istiyorsanız bu fiyat konusunda bir avantajdır diğer ameliyatlarda biraz daha az maliyeti olacaktır.

Mesela , siz operasyonunuzu lokal olarak ve uyutulmadan klinik ortamında yapılmasını istiyorsunuz bu sizin kulak estetik ameliyat fiyatınızda size bir avantaj sağlayacaktır. Ama siz uyutulmak istiyor ve ameliyatınızı ameliyathanede olmak istiyorsanız normal olarak araya ameliyathane masrafları gireceğinide hesaba katarsak bu sizin ameliyat fiyatınızın yükseleceği anlamını taşır.

Sonuç olarak toparlayacak olursak kulak estetiği fiyatları 2021 konulu yazımız günümüzde güncel olarak böyledir. Kulağınızın yapısı , kulağınızın kıvrımı , kıkırdak yapınızın zorluğu , kulak boyutunuzun büyüklüğü.
Bu faktörler direkt olarak ameliyat fiyatlarınızı etkileyen faktörlerdir bu yüzden fiyat araştırması yapmadan önce ilk önce tercih ettiğiniz kliniğe gidip randevu olmanız veya bir fotoğraf gönderip fiyat aknanız çöok daha mantıklı olacaktır.

Başa dön
Sohbet Aç