Kepçe Kulak Estetiği | Otoplasti

Kepçe Kulak Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kepçe kulak estetiği ihtiyaç mıdır?

Kepçe kulak estetiği ameliyatı kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir ameliyattır kimi kişiye ihtiyaç olduğu kadarıyla kimi kişiye konfordur.
Günümüz hayatında çocuk yaştan kepçe kulaklı bir çocuk yetiştirmek ve onun toplum tarafından psikolojik olarak etkilenmemesini sağlamak biraz zor oluyor.

Genelde aileler çocukları ilk okula başlamadan onların otoplasti operasyonunu tamamladıktan sonra başlatıyor ve bu bir ihtiyaç olarak görülüyor.
Ebeveyn tarafından olmasada çocukları tarafından bir ihtiyaç gibi gözüküyor.

Birde konfor için estetik olan hastalarımız var saçlarını topladığında kulakları açık kepçemsi bir görüntüye sahip olan kadınlarımız , kulaklarını kapatma için saçlarının yanlarını istediği gibi kestiremeyen erkeklerimiz.

Kulak açıklığıyla kulak boyutuyla görünümünden çekinen sıkıntısı olan hastalarımız genelde operasyondan sonra mutlu oluyor.
Fakat kulak ameliyatlarında en çok revizyon sebebi hastanın çok ufak hassasiyeti oluyor.
Kulağım bir iki cm daha açık olabilir mi? bir iki cm daha kapalı olabilir mi ?

 

Gibi sorularlarla gelen hastalar kulak kepçeliğinin normal ve boyutunun normal olduğu halde daha mutlu olsunlar diye yapılan hastalardır.
Bunun %1 kesimi ise cilt iyileşmesi kötü olan hastalar oluyor keloid dediğimiz yara iyileşmesi sıkıntısı yaşayan hastalara tekrar yardımcı olup bu sorunu minimum seviyelerde atlatmasını sağlamayı çabalıyoruz.

Sonuç olarak kepçe kulak estetiği ikimi hastalara göre ihtiyaç kimi hastalara göre konfordur. Ve kepçe kulak estetiği operasyonunu olan çoğu insanın ortak özelliği mutlu olması ve ikili ilişkilerde kendilerini daha rahat ve konforlu olmaları ortak özellikleri olarak görülüyor. Kulak estetiği ameliyatı olmayı düşünüyorsanız her iki sebepten ihtiyaç için veya konfor için biz elimizden gelini size yapmaya hazırız.

Buraya Tıklayarak Whatsapp hattımıza bir mesaj atarak kulak estetiği randevusu alabilirsiniz.

Başa dön
Sohbet Aç